" Ligeså 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ "
" 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ "
God valuta for pengene: 10 Effektiviteten ved skranken: 10 Håndtering ved aflevering: 10 Køretøjets tilstand: 10
" Servicen fra Autoeurope, da problemet var opstået, var egentlig fin, men selvfølgelig ærgerligt at skulle spilde to timer i lufthavnen pga en fejl i reservationsnummeret. "
" Ankommet til destinationen med de nødvendige papirer, viste det sig at reservationsnummeret fra Autoeurope ikke var korrekt, dvs, at der ikke var sammenhæng mellem det bestilte/betalte og den bil, jeg skulle have. At så personen i Hertz lod mig vente en times tid, mens der var andre kunder, var selvfølgelig et irritationsmoment - men derfra tog det stadigvæk yderligere en time og flere telefonopkald til Autoeurope, før problemet så - på fin vis - var løst og jeg kunne få min bil. "
God valuta for pengene: 4 Effektiviteten ved skranken: 10 Håndtering ved aflevering: 2 Køretøjets tilstand: 10
" Det var fint "
" Der var det vi skulle bruge "
God valuta for pengene: 8 Effektiviteten ved skranken: 8 Håndtering ved aflevering: 8 Køretøjets tilstand: 10
" altid fornuftige priser :-) derfor går jeg ofte ind via Jeres homepage.. :-) "
" Dejlig bil- super service men som ofte lang vente-tid da mange gæster i lufthavnen- men sådan er det jo- ellers var alt super :-) p.s. Jeg mangler dog en e-mail om alt OK ifb. med afleveringen og beløb for oneway leje m.m. men måske e-mail er på vej ??? pls. undersøg det. TAK.. "
God valuta for pengene: 10 Effektiviteten ved skranken: 1 Håndtering ved aflevering: 10 Køretøjets tilstand: 10
" Meget fint "
" Ruderne var ikke rengjorte indvendigt "
God valuta for pengene: 10 Effektiviteten ved skranken: 8 Håndtering ved aflevering: 8 Køretøjets tilstand: 7
" Rigtig fin service og assistance forud for billeje. Intet at bemærke. "
" Rigtig fin service ved punktering. Kort ventetid på assistance. "
God valuta for pengene: 9 Effektiviteten ved skranken: 9 Håndtering ved aflevering: 9 Køretøjets tilstand: 10